Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Soru 7: FP-Btr olarak görevlendirilen öğretmenlerin yerine ücretli veya başka öğretmen görevlendirilebilir mi?

Son Sorular ve CevaplarıKategori: FP-BtrSoru 7: FP-Btr olarak görevlendirilen öğretmenlerin yerine ücretli veya başka öğretmen görevlendirilebilir mi?
Admin Destek asked 2 sene ago

FP-Btr olarak görevlendirilen öğretmenin yerine ücretli veya başka bir öğretmen talep etme yoluna gidilmeyecektir.

(Kaynak: Yegitek 30.12.2015 tarih ve 13507730 sayılı yazının 3. maddesi)