Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Soru 5: Alt yapısı bitmek üzere olan okullara görevlendirme yapılabilir mi?

Son Sorular ve CevaplarıSoru 5: Alt yapısı bitmek üzere olan okullara görevlendirme yapılabilir mi?
Admin Destek asked 2 sene ago

Yegitek 30.12.2015 tarih ve 13507730 sayılı yazının 1. maddesi gereği;

a) Etkileşimli tahtaları kurulmuş, ağ altyapısı tamamlanmış, internet erişimi sağlanmış ve tablet bilgisayarları dağıtılmış okullara,
b) Etkileşimli tahta kurulumu yapılmış olmak şartıyla, proje kapsamındaki diğer donanımları tamamlanmamış okullara,

görevlendirme yapılabilir.