Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Soru 41: FP-Btr olarak görevlendirilen öğretmenlere Sınıf Rehber Öğretmenliği verilir mi?

Son Sorular ve CevaplarıKategori: FP-BtrSoru 41: FP-Btr olarak görevlendirilen öğretmenlere Sınıf Rehber Öğretmenliği verilir mi?
Admin Admin sormuş 4 gün önce

FP-Btr olarak görevlendirilen öğretmenlere Fatih Projesi BT rehberliği görevi olduğu günler eğitim öğretim saatleri içinde için Ek-1’de belirtilen görevlerin dışında nöbet görevi dahil başka bir görev verilmeyecektir. (Kaynak: Yegitek 30.12.2015 tarih ve 13507730 sayılı yazının 7. maddesi) Buna göre FP-Btr olarak görevlendirilen öğretmenlere sınıf rehber öğretmenliği verilmemektedir.