Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Soru 32: Fatih Projesi kapsamı dışında bulunan okullara, yaygın eğitim kurumlarına, bilim sanat merkezlerine ve il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine FP-Btr Görevlendirmesi yapılabilir mi?

SorularKategori: FP-BtrSoru 32: Fatih Projesi kapsamı dışında bulunan okullara, yaygın eğitim kurumlarına, bilim sanat merkezlerine ve il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine FP-Btr Görevlendirmesi yapılabilir mi?
Admin Admin sormuş 2 gün önce

Yegitek 30.12.2015 tarih ve 13507730 sayılı yazının 2. maddesi Fatih Projesi kapsamı dışında bulunan okullara, yaygın eğitim kurumlarına, bilim sanat merkezlerine ve il/ilçe milli eğitim müdürlüklerine “Fatih Projesi BT Rehberliği” adı altında görevlendirme yapılmayacaktır.