Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Soru 24: FP-Btr olmak zorunlu mudur?

SorularKategori: FP-BtrSoru 24: FP-Btr olmak zorunlu mudur?
Admin Admin sormuş 2 gün önce

Yegitek 30.12.2015 tarih ve 13507730 sayılı yazının 6. maddesinde “Görevi yürütecek istekli öğretmenlerin ……………” denilmektedir.

Buna göre FP-Btr öğretmen görevlendirmeleri zorunlu değildir. Görevlendirmeler gönüllülük esasına göredir.