Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Soru 21: FP-Btr öğretmenleri belletmenlik görevi alabilir mi?

Son Sorular ve CevaplarıKategori: FP-BtrSoru 21: FP-Btr öğretmenleri belletmenlik görevi alabilir mi?
Admin Destek asked 2 sene ago

Yegitek 30.12.2015 tarih ve 13507730 sayılı yazının 3. maddesi gereği,

– Görevlendirilen öğretmenler eğitim öğretim saatleri dışında mevzuatı doğrultusunda belletmenlik vb. görevleri yapabileceklerdir.