Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kurslarda rehberlik öğretmenleri görev alabilecek midir?

Son Sorular ve CevaplarıKategori: Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK)Kurslarda rehberlik öğretmenleri görev alabilecek midir?
Admin Admin sormuş 2 ay önce

Kurslarda rehberlik öğretmenlerinin görev alıp almamaları ile ilgili olarak Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliği’nin 54 ve 55. maddesi gereğince işlem yapılacaktır.